Про компанію

ТзОВ «СМ-ХІМ» – це молода українська компанія, створена у 2015 році, яка активно розвивається і працює у двох напрямках, а саме – виробництво засобів побутової хімії та виготовлення пластикової тари для підприємств широкого кола замовників.
Серед асортименту нашої продукції представлені:

  • рідкі засоби для прання;
  • засоби для миття посуду;
  • кондиціонери для білизни;
  • засоби для чищення;
  • рідке мило.

Асортимент продукції постійно розширюється та вдосконалюється. Вся продукція сертифікована та випускається з дотриманням санітарно-епідеміологічних норм і технічного регламенту.
Важливим напрямком нашої діяльності є також виготовлення широкого асортименту пластикової тари:

  • PP і PE пляшки і каністри;
  • ковпачки.

У нас є можливість розробки різних форм, розмірів та кольорів тари згідно з побажаннями клієнта.
Новітні технології, які ми використовуємо, знижують собівартість продукції, тому ми пропонуємо найкращі ціни.
Окремим напрямком роботи компанії «СМ-ХІМ» є Private label – випуск продукції під торговою маркою клієнта. Ми супроводжуємо і підтримуємо клієнта на всіх етапах спільної роботи. Наша команда завжди враховує потреби та можливості замовника, тому в нас оптимальні ціни та індивідуальні умови співпраці.
Компанія також надає унікальну послугу розробки 3D дизайну і візуалізації пластикової тари з подальшим проектуванням та виготовленням прес-форм для видуву і лиття виробів з пластмас. ТзОВ «СМ-ХІМ» виконує проекти запуску полімерної тари починаючи з дизайну і закінчуючи готовим виробом.
Вам не потрібно звертатися у безліч компаній і фірм. У нас Ви знайдете все для процвітання Вашого бізнесу, адже ми надаємо повний спектр послуг.
Відданість інтересам замовників та партнерів, постійне оновлення асортименту товарів, впровадження нових технологій і обладнання, порядність і професіоналізм ТзОВ «СМ-ХІМ» є запорукою успішного партнерства.